-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з друку та доставки рахунків на поштові адреси споживачів приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут»
Тендер Prozorro UA-2019-05-15-003856-a
Завершена
10 315 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Період оскарження:
15.05.2019 21:11 - 15.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.