-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з друку та доставки рахунків на поштові адреси споживачів приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут»
Тендер Prozorro UA-2019-05-15-003856-a
Завершена
10 315 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2019 21:11 - 09.06.2019 17:00
Відповідь надана
Друк та доставка рахунків
Номер:
d9f414cda9ab4318a05f4f9368e71339
Дата опублікування:
20.05.2019 13:45
Опис:
Добрий день. Просимо уточнити:
1. Згідно технічного завдання Виконавець повинен друкувати рахунки, інформаційні повідомлення, попередження А4 або А5 формату. В технічному завданні не вказано в якому вигляді повинні бути рахунки , просто на А4 формату чи потрібно їх фальцювати до євроформату чи потрібно робити фолдування (склейку і перфорацію).
2. Просимо також уточнити : Рахунки (та інше) повинні бути доставлені побутовим споживачам ЗАМОВНИКА кожного місяця по адміністративно-територіальним одиницям м. Харкова та Харківській області становить 1 млн. 250 тис. шт. , в переліку вказано райони області і кількість но нижче вказано "Завдання на надання послуги надаються у вигляді електронних файлів формату ТХТ або PDF на узгодженні адреси населених пунктів м.Балаклія; м.Барвінкове, смт. Близнюки; м.Богодухів; смт.Борова; смт.Великий Бурлук; м.Вовчанськ; смт.Дворічна; м.Дергачі; смт.Золочів; м.Зміїв; м.Ізюм; м.Красноград; смт.Краснокутськ; с.Липці; м.Мерефа; смт.Коломак; смт.Кегечівка; м.Лозова; смт.Нова Водолага; смт.Сахновщина; м.Чугуїв; смт.Печенеги; м.Валки; смт.Зачепилівка; м.Куп*янськ; м.Люботин; м. Первомайськ; смт. Шевченково; м.Харків." Уточніть будь ласка доставка відбувається тільки в містах та смт чи доставка також охоплює і села. Якщо охоплюються села просимо надати точний перелік сіл з кількістю скільки потрібно доставляти щомісячно.
3. Просимо уточнити рахунки, інформаційні повідомлення та попередження поступають в друк одночасно чи вони розділені і поступають в роботу протягом місяця ?
4. Яка приблизна кількість окремо рахунків, інформаційних повідомлень та попереджень друкується щомісяця ? Дякую за відповідь.
Відповідь:
1.Перфорація, складання (фолдування) та проклеювання не потрібно.
2.Рахунки (та інше) повинні бути доставлені побутовим споживачам Замовника по м. Харкову та по всім населенним пунктам Харківської області, включаючи селища міського типу, села та селища, що відносяться до відповідних адміністративно-територіальних одиниць.
3.Рахунки та інформаційні повідомлення поступають в друк одночасно з 05 по 10 число кожного місяця, а попередження в період з 10 по 28 число кожного місяця.
4.Приблизна кількість рахунків щомісяця складає 1253267 од., інформаційних повідомлень 1253267 од. (друкуються за потребою), попереджень - 125327 од.
Крім того повідомляємо, що до документації буде внесено зміни
Дата відповіді:
23.05.2019 11:37