-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з друку та доставки рахунків на поштові адреси споживачів приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут»
7 968 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d5efc947491f41828a37f03d4ee5a6bf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-15-003856-a-b1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Контактна особа:
Тюпа Ігор +380507027634 ZBUTENERGO@UKR.NET https://zbutenergo.kharkov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Контактна особа:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" +380577401485 plan@obl.kh.energy.gov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Номер договору:
49/19
Дата підписання:
31.07.2019 00:00
Період дії договору:
31.07.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору:
7 968 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 328 000.00 UAH)
Оплачено:
7 968 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 328 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з друку та доставки рахунків на поштові адреси споживачів приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут»
Кількість
1 послуга
Період постачання
05.07.2019 - 31.03.2020
Місце постачання
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
23905b797cd34600a9dd7ed6c7a3cf34
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано