-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Дидактичні матеріали для початкових класів закладів загальної середньої освіти та шкільні меблі (парта + стілець) для початкових класів закладів загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-000036-a
Завершена
4 806 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 060.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 060.00 UAH
Номер:
6af4c9a3b72a4a76843380666eb50627
Внутрішній номер закупівлі:
3325200
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-22-000036-a
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 806 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
48 060.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 08:51 - 12.04.2019 08:56
Період прийому пропозицій:
22.03.2019 08:51 - 22.04.2019 08:56
Період прекваліфікації:
22.04.2019 09:01 - 02.05.2019 00:00
Аукціон:
06.05.2019 15:32 - 06.05.2019 15:53
Період кваліфікації:
06.05.2019 15:53 - 10.05.2019 09:24
Період завантаження договору:
06.05.2019 15:53 - 26.05.2019 15:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для початкових класів закладів загальної середньої освіти та шкільні меблі (парта + стілець) для початкових класів закладів загальної середньої освіти
Кількість
5255 штуки
Період постачання
до 01.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ШЕЛЕСТ МАРГАРИТА ВАСИЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2644604867
-
Контактна особа:
Маргарита Шелест +380673061811 shelest.uchpribor@gmail.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне,, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 404А, квартира 14
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
26.04.2019 10:21
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
Оскарження: 06.05.2019 15:53 - 21.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Оскарження: 06.05.2019 15:53 - 21.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
4 708 618.92 UAH з ПДВ /
4 656 780.00 UAH з ПДВ
4 656 780.00 UAH з ПДВ
Документи
51
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво Розумники"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38105096
-
Контактна особа:
Кохан Олександр Валерійович 300444839994, 380444839994 rozumniki@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, бульвар Дружби Народів, 18/7
Початкова пропозиція
4 800 438.00 UAH з ПДВ /
4 700 000.00 UAH з ПДВ
4 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.04.2019 10:17
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
77880514e613423882c914b60dc59a07
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-22-000036-a-c1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Номер договору:
148
Сума договору:
4 656 780.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
21.05.2019 00:00
Статус:
Підписаний