-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Дидактичні матеріали для початкових класів закладів загальної середньої освіти та шкільні меблі (парта + стілець) для початкових класів закладів загальної середньої освіти
4 656 780.00
UAH з ПДВ
Номер:
77880514e613423882c914b60dc59a07
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-22-000036-a-c1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
148
Дата підписання:
21.05.2019 00:00
Період дії договору:
21.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
4 656 780.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 656 780.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для початкових класів закладів загальної середньої освіти та шкільні меблі (парта + стілець) для початкових класів закладів загальної середньої освіти
Кількість
5255 штуки
Період постачання
до 01.06.2019