-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Дидактичні матеріали для початкових класів закладів загальної середньої освіти та шкільні меблі (парта + стілець) для початкових класів закладів загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-000036-a
Завершена
4 806 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 060.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 060.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 08:51 - 12.04.2019 08:56
Відповідь надана
Щодо строку поставки товарів
Номер:
0b38e750ce824df2a008da6efecf294c
Дата опублікування:
09.04.2019 10:50
Опис:
Аукціон на поставку товарів буде 29.05.2019 року. З метою забезпечення правав на оскарження рішення замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через десять днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноважено органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Тобто, орієнтовно заключення договору на поставку можливо підписати тільки з 14 червня 2019 року. У тендерній документації поставка товарів до 01 червня 2019 р.??? Замовник вимагає поставку товарів, ще до підписання договору? Прохання внести зміни в тендерну документацію, щодо дати поставки товарів
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику! Дата аукціону може змінитись після завершення Замовником розгляду отриманих пропозицій.
Дата відповіді:
09.04.2019 11:03