-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Дидактичні матеріали для початкових класів закладів загальної середньої освіти та шкільні меблі (парта + стілець) для початкових класів закладів загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-000036-a
Завершена
4 806 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 060.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 060.00 UAH
Період оскарження:
22.03.2019 08:51 - 18.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.