• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

«Послуги транспортних агентств» (Послуги транспортних агентств)

Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів у ДП «МТП «Южний».

Завершена

17 808 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 17 808.00 UAH
Номер: d72a5356efdd445cb7fedbe815b957f7
Внутрішній номер закупівлі: 3100770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-10-001251-c   
Замовник: ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
Контактна особа: Volodymyr Pavlusenko +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 17 808 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 17 808.00 UAH
Період уточнення: 10.01.2019 15:17 - 01.02.2019 09:30
Період прийому пропозицій: 10.01.2019 15:17 - 11.02.2019 09:30
Період прекваліфікації: 11.02.2019 09:34 - 20.02.2019 00:00
Аукціон: 20.02.2019 12:20 - 20.02.2019 12:47
Період кваліфікації: 20.02.2019 12:47 - 22.02.2019 12:35
Період завантаження договору: 20.02.2019 12:47 - 12.03.2019 12:47

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги транспортних агентств
Код ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентств
Кількість 1000000 тонни
Період постачання до 01.01.2020
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, м. Южне, Берегова, 13 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАТЕРІАЛИ, СЕРТИФІКАЦІЯ, ІНСПЕКЦІЯ"

Оскарження: 20.02.2019 12:47 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 17 775 600.00 UAH з ПДВ /
17 705 400.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
14.02.2019 10:29
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2019 12:35
Документи 31
Скарги 0
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
Початкова пропозиція 17 803 200.00 UAH з ПДВ /
17 740 500.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
14.02.2019 10:29
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЖС УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 17 807 700.00 UAH з ПДВ /
17 753 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
14.02.2019 10:28
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 25
Скарги 0

Контракти

Номер: d9beff90d47e457fbb75223591053441
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-10-001251-c-b1
Постачальник: ТОВ "МАТЕРІАЛИ, СЕРТИФІКАЦІЯ, ІНСПЕКЦІЯ"
Номер договору: Т/ВРР-24/19
Сума договору: 17 705 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 14 754 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.03.2019 00:00 - 01.01.2020 00:00
Дата підписання: 11.03.2019 16:40
Статус:
Виконаний
pdf
Т-ВРР-24-19 ТОВ МСІ.pdf
doc
звіт про виконання договору т_врр-24-19 від 11.03.2019.doc
p7s
sign.p7s