• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

«Послуги транспортних агентств» (Послуги транспортних агентств)

17 705 400.00 UAH з ПДВ
Номер: d9beff90d47e457fbb75223591053441
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-10-001251-c-b1
Замовник: ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
Постачальник: ТОВ "МАТЕРІАЛИ, СЕРТИФІКАЦІЯ, ІНСПЕКЦІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Номер договору: Т/ВРР-24/19
Дата підписання: 11.03.2019 16:40
Період дії договору: 11.03.2019 00:00 - 01.01.2020 00:00
Сума договору: 17 705 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 950 900.00 UAH)
Оплачено: 17 346 749.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 891 124.83 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги транспортних агентств
Код ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентств
Кількість 34100000 тонни
Період постачання до 01.01.2020
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, м. Южне, Берегова, 13 На карті