-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Послуги транспортних агентств» (Послуги транспортних агентств)
Тендер Prozorro UA-2019-01-10-001251-c
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів у ДП «МТП «Южний».
Завершена
17 808 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 17 808.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 17 808.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2019 15:17 - 01.02.2019 09:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим