-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-01-23-002190-a
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та обєкти ВП НУБіп України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Завершена
726 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
Номер:
a9ca624ee4b146c5b9a789d3fe4bec9a
Внутрішній номер закупівлі:
3059442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-23-002190-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
726 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 260.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2019 16:37 - 29.01.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2019 16:37 - 08.02.2019 10:00
Аукціон:
11.02.2019 12:37 - 11.02.2019 13:04
Період кваліфікації:
11.02.2019 13:04 - 15.02.2019 12:10
Період завантаження договору:
13.02.2019 15:19 - 05.03.2019 15:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та обєкти ВП НУБіп України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Кількість
19080 людино-година
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СБ АЛЬЯНС
Оскарження: 11.02.2019 13:04 - 23.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34338980
-
Контактна особа:
Сахно Микола Ігорович 0973874210 msakhno@ukr.net
-
Адреса:
15574, Україна, Чернiгiвська область, ТОПЧІЇВКА, вул. Вокзальна, буд. 55
Оскарження: 11.02.2019 13:04 - 23.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
718 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
665 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.02.2019 16:03
Документи
4
Скарги
0
ПП "ТЮНІС"
Оскарження: 12.02.2019 16:03 - 24.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32284724
-
Контактна особа:
Сергій Павлов +380633636820 garanfil1@ukr.net
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ СТАХАНІВЦІВ, будинок 9-А
Оскарження: 12.02.2019 16:03 - 24.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
725 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
667 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.02.2019 15:19
Документи
11
Скарги
0
ПП Реламакс
Оскарження: 13.02.2019 15:19 - 26.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34383169
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380463152450 relamaks@ukr.net http://relamaks.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Московська, 5Б/9
Оскарження: 13.02.2019 15:19 - 26.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
705 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
705 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2019 12:10
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
deaa6309e0a8448bbde94ec6fe5ad8af
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-23-002190-a-a1
Постачальник:
ПП Реламакс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34383169
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380463152450 relamaks@ukr.net http://relamaks.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Московська, 5Б/9
Номер договору:
44
Сума договору:
106 560.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
27.02.2019 10:00
Статус:
Виконаний