-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-01-23-002190-a
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та обєкти ВП НУБіп України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Завершена
726 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
Період уточнення:
23.01.2019 16:37 - 29.01.2019 10:00
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога
Номер:
55388eb7d37d4fe0b5648f696301271d
Дата опублікування:
28.01.2019 19:32
Опис:
Вимога щодо наявності приміщення чи офісу у Ніжині є дискримінацінйою для учасників з інших регіонів. Просимо її застосовувати лише для переможця, адже немає проблем в оренді офісу після визначення переможцем. Тому просимо внести зміни і виключити дану вимогу для учасників та залишити її лише для переможця.
Відповідь:
З метою надання учасниками належної оцінки якості послуг, що належить їм виконувати, в Тендерній документації чітко визначено місце знаходження об’єктів охорони (м. Ніжин, вул. Індустріальна, 42). Вимога Замовника щодо фактичного місцезнаходження власного чи орендованого приміщення в м. Ніжин для розташування діючого підрозділу та цілодобової чергової частини (з метою здійснення належного контролю за виконанням послуг та ведення переговорів з представниками Замовника) є цілком обґрунтованою, адже якщо матеріально-технічна база та автотранспорт учасника будуть знаходитись в іншому місті, то здійснення оперативного реагування, зокрема і мобільної групи учасника (час прибуття якої від міста розташування до об’єкта охорони Замовника повинна становити не більше 5 хв.), буде дуже сумнівним. У даному випадку Замовник перш за все ставить за мету належне виконання послуг з боку учасника та при проведенні відкритих торгів керується Законом України «Про публічні закупівлі». З урахуванням вище вказаного дана вимога не є дискримінаційною для учасників.
Дата відповіді:
30.01.2019 16:03