-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-01-23-002190-a
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та обєкти ВП НУБіп України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Завершена
726 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 260.00 UAH
Період оскарження:
23.01.2019 16:37 - 04.02.2019 00:00
Нічого не знайдено.