• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги

Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")

106 560.00 UAH без ПДВ
Номер: deaa6309e0a8448bbde94ec6fe5ad8af
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-23-002190-a-a1
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Постачальник: ПП Реламакс
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Номер договору: 44
Дата підписання: 27.02.2019 10:00
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Сума договору: 106 560.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 106 560.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та обєкти ВП НУБіп України "Ніжинський агротехнічний інститут")
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 285 людино-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Індустріальна, 42 На карті

Внесені зміни

    Номер: 30e21f9169cc481a80db8865f675ea46
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 26.12.2019 14:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Реламакс зменшення.FR12.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: cf264a9305984949a513018c7bd43371
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Реламакс 20%.FR12.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1493cc7c7189473b81f522e3040e8e40
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 26.02.2020 13:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д-3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 18d1f22335b349fbb692d6c598957fb0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 31.03.2020 18:00
    Статус:
    Опубліковано