-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років (код ДК 021:2015 – 85140000-2 «Послуги у сфері охорони здоров’я різні» (Послуги медичних лабораторій))
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-012327-a
Послуги, що є предметом закупівлі, не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість згідно п.п. 197.1.5 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
1 583 400.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
15
год
06
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1636c83c67f042a588bf74ee332b12d5
Внутрішній номер закупівлі:
30218346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-012327-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Латиш +380577250829 gp17bud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 583 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 17:39 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 17:39 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 17:39 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 14:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 583 400.00 Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років