-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Оголошено тендер
1 583 400.00
UAH
Номер:
d92b6d2e8a4d43979753d3220abbe54f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-014224-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 583 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Примітки:
Послуги, що є предметом закупівлі, не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість згідно п.п. 197.1.5 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
27.08.2026 17:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ліпідограма
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP (далі – HbA1c), з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Електроліти (Na)
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Електроліти (K)
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Загальний аналіз крові
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Креатинін
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Загальний аналіз сечі
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Сечова кислота
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
ALT
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021 (далі – eGFR), у мл/хв/1,73 м²
Кількість
1160 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 583 400.00 UAH