• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з проведення лабораторних досліджень: Гепатит С (HCV), кількісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Гепатит С (HCV), якісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); ДНК вірусного гепатиту В (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Естрадіол (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер молочної залози (СА-15.3) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер яєчників (СА-125) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Хламідія трахоматіс, антитіла lgA (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Ліпідограма (total-C, non-HDL-C, HDL-C, LDL-C, TG) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз крові (включно з гемоглобіном і гематокритом) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз сечі (тест-смужки на білок та еритроцити в сечі, за потреби мікроскопія) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Креатинін сироватковий (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP, з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021, у мл/хв/1,73 м2 (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: натрій (Na) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: калій (K) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Сечова кислота (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); АЛТ (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій)

Предмет закупівлі становлять операції, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість (підпункт 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 розділу V Податкового кодексу України)

  • Подача пропозицій період закінчився 13 днів назад
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Призупинено

3 794 233.33 UAH без ПДВ
Номер: fd0a6c8cac0843d4a9e76e3fe7100615
Внутрішній номер закупівлі: 30003118
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-009903-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Рожкова +380973020864, +380577251178 25_pk.economist@ukr.net http://25pol.city.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 794 233.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 15:39 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 15:39 - 18.08.2026 09:00
Аукціон: з 31.08.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 794 233.33 Послуги з проведення лабораторних досліджень: Гепатит С (HCV), кількісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Гепатит С (HCV), якісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); ДНК вірусного гепатиту В (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Естрадіол (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер молочної залози (СА-15.3) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер яєчників (СА-125) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Хламідія трахоматіс, антитіла lgA (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Ліпідограма (total-C, non-HDL-C, HDL-C, LDL-C, TG) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз крові (включно з гемоглобіном і гематокритом) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз сечі (тест-смужки на білок та еритроцити в сечі, за потреби мікроскопія) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Креатинін сироватковий (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP, з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021, у мл/хв/1,73 м2 (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: натрій (Na) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: калій (K) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Сечова кислота (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); АЛТ (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій)