• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення лабораторних досліджень: Гепатит С (HCV), кількісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Гепатит С (HCV), якісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); ДНК вірусного гепатиту В (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Естрадіол (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер молочної залози (СА-15.3) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер яєчників (СА-125) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Хламідія трахоматіс, антитіла lgA (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Ліпідограма (total-C, non-HDL-C, HDL-C, LDL-C, TG) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз крові (включно з гемоглобіном і гематокритом) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз сечі (тест-смужки на білок та еритроцити в сечі, за потреби мікроскопія) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Креатинін сироватковий (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP, з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021, у мл/хв/1,73 м2 (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: натрій (Na) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: калій (K) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Сечова кислота (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); АЛТ (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій)

Оголошено тендер

3 794 233.33 UAH
Номер: 9a093bce042a407d917e630abf6b6f95
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-009490-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 3 794 233.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення лабораторних досліджень: Гепатит С (HCV), кількісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Гепатит С (HCV), якісне визначення вірусної РНК методом ПЛР (плазма) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); ДНК вірусного гепатиту В (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Естрадіол (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер молочної залози (СА-15.3) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Онкомаркер яєчників (СА-125) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Хламідія трахоматіс, антитіла lgA (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Ліпідограма (total-C, non-HDL-C, HDL-C, LDL-C, TG) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз крові (включно з гемоглобіном і гематокритом) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Загальний аналіз сечі (тест-смужки на білок та еритроцити в сечі, за потреби мікроскопія) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Креатинін сироватковий (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP, з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021, у мл/хв/1,73 м2 (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: натрій (Na) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Електроліти: калій (K) (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); Сечова кислота (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій); АЛТ (ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій)
Примітки: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів) становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування: 05.08.2026 14:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні надходження
Сума3 690 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти Національної служби здоров’я України
Сума104 233.33 UAH