• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільні електричні акумулятори

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»: «Установити, що до припинення чи скасування воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженим Законом України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів), а також пально-мастильних матеріалів Збройним Силам, Національній гвардії, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, розвідувальним органам, Міністерству оборони, Державній прикордонній службі, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Управлінню державної охорони, закладам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення національної безпеки та оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою».

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

433 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 151ec83bfe8c41b88b3009fde4843027
Внутрішній номер закупівлі: 29962382
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-004376-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Контактна особа: Катерина Маринич +380577303186 e.marinich@hk.police.gov.ua http://hk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 433 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 12:44 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 12:44 - 08.08.2026 00:00
Аукціон: 10.08.2026 14:42 - 10.08.2026 15:11
Період кваліфікації: 10.08.2026 15:11 - 31.08.2026 11:22
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴433 900.00 Автомобільні електричні акумулятори