• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільні електричні акумулятори

Оголошено тендер

433 900.00 UAH
Номер: dd884a99b1e24486b42c8e8f1f34c731
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-004598-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Очікувана вартість: 433 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільні електричні акумулятори
Примітки: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»: «Установити, що до припинення чи скасування воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженим Законом України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів), а також пально-мастильних матеріалів Збройним Силам, Національній гвардії, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, розвідувальним органам, Міністерству оборони, Державній прикордонній службі, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Управлінню державної охорони, закладам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення національної безпеки та оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.07.2026 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума433 900.00 UAH