-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні електричні акумулятори
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-004376-a
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»: «Установити, що до припинення чи скасування воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженим Законом України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів), а також пально-мастильних матеріалів Збройним Силам, Національній гвардії, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, розвідувальним органам, Міністерству оборони, Державній прикордонній службі, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Управлінню державної охорони, закладам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення національної безпеки та оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою».
період кваліфікації завершився 6 днів назад
СКАРГА на неправомірне рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції
- Свідоцтво представника Веста-АТЛ.pdf 14.08.2026 11:23
- Протокол відхилення.pdf 14.08.2026 11:23
- Паспорт Якості _ ВЕСТА.pdf 14.08.2026 11:23
- Додаток 2 Технічна спеціфікація+порівняльна таблиця.pdf 14.08.2026 11:23
- Сертифікат відповідності WESTA .pdf 14.08.2026 11:23
- СКАРГА на неправомірне рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції.pdf 14.08.2026 11:23
- sign.p7s 14.08.2026 11:26
- рішення від 17.08.2026 № 9890.pdf 17.08.2026 15:13
- Інформація про резолютивну частину рішення від 24.08.2026 №10203.pdf 25.08.2026 13:21
- рішення від 24.08.2026 №10203.pdf 27.08.2026 17:07
- Пояснення на скаргу (2).pdf 18.08.2026 17:25
- Пояснення на скаргу.doc 18.08.2026 17:25
Пункт скарги
Пункт 43 Особливостей відносить до виправних помилки в інформації та/або документах, поданих на виконання вимог технічної специфікації, якщо їх виправлення не призводить до зміни запропонованого предмета закупівлі, найменування, марки чи моделі. У такому випадку Замовник мав розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей у 24-годинний строк, зазначивши конкретний перелік недоліків і посилання на відповідні умови тендерної документації. Жодного такого повідомлення Скаржнику не надано.
-
Зобов’язати Головне управління Національної поліції в Харківській області скасувати рішення від 12.08.2026 про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «АТЛ-АВТОСЕРВІС» у процедурі UA-2026-07-31-004376-a. Зобов’язати Замовника поновити розгляд тендерної пропозиції ТОВ «АТЛ-АВТОСЕРВІС» з урахуванням висновків рішення органу оскарження та вимог законодавства.