-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13 вул.Гагаріна,3, від котельні ТП №1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №5/5 вул. Кучерявого, 18, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-010606-a
Торги не відбулися
34 812 660.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 174 063.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 174 063.30 UAH
Номер:
fcd47c4914574201ad2279239d499556
Внутрішній номер закупівлі:
25082906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-22-010606-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45131360
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський р-н, селище Черкаське, вул. Лісна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бондаренко +380671606827 tl_bondarenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
34 812 660.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2025 17:01 - 05.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2025 17:01 - 08.05.2025 00:00
Аукціон:
08.05.2025 11:46 - 08.05.2025 12:15
Період кваліфікації:
08.05.2025 12:15 - 27.05.2025 15:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 812 660.50 Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13 вул.Гагаріна,3, від котельні ТП №1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №5/5 вул. Кучерявого, 18, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області