• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13 вул.Гагаріна,3, від котельні ТП №1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №5/5 вул. Кучерявого, 18, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області

Оголошено тендер

34 812 660.50 UAH
Номер: 106f96098a104a959166af33841a6aec
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-22-010442-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
Замовник: Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
Очікувана вартість: 34 812 660.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13 вул.Гагаріна,3, від котельні ТП №1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №5/5 вул. Кучерявого, 18, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3130 Капітальний ремонт
Дата опублікування: 22.04.2025 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума34 812 660.50 UAH