-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням та заміною віконних та дверних блоків Дружбівського міського Будинку культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області (за кодом СPV за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація.
Тендер Prozorro UA-2018-09-10-000506-c
Завершена
1 787 378.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 936.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 936.89 UAH
Номер:
0ab2f8cf483544d8afa97b5a7f798a24
Внутрішній номер закупівлі:
2479511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-10-000506-c
Замовник:
Дружбівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058054
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, Ямпільський р-н, м. Дружба, вул. С.Гнібеди, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Харитонов +30545643365 byh_dmr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 787 378.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 936.89 UAH
Період уточнення:
10.09.2018 10:49 - 15.09.2018 11:20
Період прийому пропозицій:
10.09.2018 10:49 - 25.09.2018 11:20
Аукціон:
26.09.2018 13:01 - 26.09.2018 13:28
Період кваліфікації:
26.09.2018 13:28 - 01.10.2018 14:02
Період завантаження договору:
28.09.2018 08:32 - 18.10.2018 08:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням та заміною віконних та дверних блоків Дружбівського міського Будинку культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО-ЗАВОД АВТОПРИЧЕПІВ, ЗАПЧАСТИН В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Оскарження: 26.09.2018 13:28 - 09.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13996001
-
Контактна особа:
Тетяна Ніколічева +380668412258 zavodavtopricepov@yandex.ua
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, м. Глухів, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 17
Оскарження: 26.09.2018 13:28 - 09.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 747 999.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 597 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.09.2018 08:32
Документи
56
Скарги
0
ФОП "МІРЕНЦОВ МИКОЛА ПЕТРОВИЧ"
Оскарження: 28.09.2018 08:32 - 12.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2248001996
-
Контактна особа:
Микола Міренцов +380675405711 mirinec@ukr.net
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, Ямпільський район, місто Дружба, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 13
Оскарження: 28.09.2018 08:32 - 12.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 787 378.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 597 378.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2018 14:02
Документи
46
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОНГБУК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40024273
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОНГБУК" +380442479764 rongbuk@email.ua
-
Адреса:
Україна, 04119, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 25-А, ЛІТЕРА "Л"
Початкова пропозиція
1 760 708.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 760 708.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae1800b7f11e48299048775a870fa33b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-10-000506-c-c1
Постачальник:
ФОП "МІРЕНЦОВ МИКОЛА ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2248001996
-
Контактна особа:
Микола Міренцов +380675405711 mirinec@ukr.net
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, Ямпільський район, місто Дружба, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 13
Номер договору:
175/03-16
Сума договору:
1 597 378.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
18.10.2018 15:02
Статус:
Підписаний