-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням та заміною віконних та дверних блоків Дружбівського міського Будинку культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області (за кодом СPV за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація.
1 597 378.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae1800b7f11e48299048775a870fa33b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-10-000506-c-c1
Постачальник:
ФОП "МІРЕНЦОВ МИКОЛА ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2248001996
-
Контактна особа:
Микола Міренцов +380675405711 mirinec@ukr.net
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, Ямпільський район, місто Дружба, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 13
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
175/03-16
Дата підписання:
18.10.2018 15:02
Період дії договору:
18.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 597 378.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 597 378.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням та заміною віконних та дверних блоків Дружбівського міського Будинку культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018