-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням та заміною віконних та дверних блоків Дружбівського міського Будинку культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області (за кодом СPV за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація.
Тендер Prozorro UA-2018-09-10-000506-c
Завершена
1 787 378.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 936.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 936.89 UAH
Номер:
89bda7207e2143d387fe9532d9ecd8fc
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2018-10-16-000068
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
13.02.2019 00:00
Період моніторингу:
13.02.2019 16:13 - 07.03.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО – СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО – СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
13.02.2019 № 7
Суми
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 14 пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року № 2,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник управління Н. ШЕВЧЕНКО
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області
від 13.02.2019 № 7
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2018-09-10-000506-c 10.09.2018 Дані автоматичних індикаторів ризиків
Начальник відділу контролю у сфері закупівель І. ЮРКО
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону установлено порушення норм абзацу третього частини третьої статті 17 Закону.
За результатами аналізу питання розгляду тендерних пропозицій установлено порушення вимог пункту 4 частини першої статті 30 Закону щодо невідхилення тендерної пропозиції ФОП Міренцов М.П. як такої, що не відповідала умовам тендерної документації.
За результатами аналізу питання дотримання законодавства у сфері публічних закупівель при плануванні закупівлі, визначенні предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до частини восьмої статті 7-1 Закону протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом моніторингу закупівлі були питання: дотримання Дружбівською міською радою Ямпільського району Сумської області (далі – Замовник) законодавства у сфері публічних закупівель при плануванні закупівлі, визначенні предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюдненні інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2018 рік Замовника, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Замовника (протокол б/д та б/н), тендерні пропозиції Малого підприємства – завод автопричепів, запчастин в формі товариства з обмеженою відповідальністю (далі – МП - завод автопричепів, запчастин у формі ТОВ) та Фізична особа-підприємець Міренцов Микола Петрович (далі – ФОП Міренцов М.П.), протокол засідання тендерного комітету від 28.09.2018 №64 щодо відхилення тендерної пропозиції МП - завод автопричепів, запчастин у формі ТОВ, протокол засідання тендерного комітету від 01.10.2018 №65 щодо визначення переможцем ФОП Міренцов М.П., повідомлення про намір укласти договір, договір від 18.10.2018 № 175/03-16, додаткові угоди до договору від 24.10.2018 б/н, від 08.11.2018 №2, від 21.12.2018 №3.
За результатами проведеного моніторингу установлено, що тендерна документація Замовника не відповідає вимогам абзацу третього частини третьої статті 17 Закону, а саме:
містить вимогу щодо надання учасниками документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 7 частини першої цієї статті.
Аналізом тендерної пропозиції учасника ФОП Міренцов М.П. установлено її невідповідність вимогам тендерної документації, а саме: у тендерній пропозиції учасника відсутній локальний кошторис на будівельні роботи, що не відповідає умовам пункту 6 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації.
Крім того, в тендерній пропозиції учасника ФОП Міренцов М.П. станом на 25.09.2018 (кінцевий строк подання тендерної пропозиції) відсутня інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі згідно з додатком 1 до тендерної документації, що не відповідає умовам абзацу 5 пункту 1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації (в пропозиції наявні файли з назвою «Дефектний акт. PDF» та «технічне завдання. PDF», завантажені до кінцевого строку подання пропозиції, проте вони не доступні для перегляду. також учасником дозавантажено файл з назвою «Технічне завдання. pdf» після визначення його переможцем (01.10.2018 о 17 год 28 хв.)).
Також, у складі тендерної пропозиції учасника ФОП Міренцов М.П. для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» надано довідку від 21.09.2018 №138, в якій, зокрема, зазначено про виконання договору, укладеного з Відділом освіти Дружбівської міської ради від 18.07.2018 № 108 та надано копію цього договору. При цьому, згідно змісту зазначеного договору Відділом освіти Дружбівської міської ради укладено договір підряду від 18.07.2018 № 108 не з учасником торгів – ФОП Міренцов М.П., а з ФОП Біленко С.І.
Отже, учасником торгів ФОП Міренцов М.П. не надано належного документального підтвердження наявності досвіду виконання аналогічних договорів у відповідності з вимогами таблиці 1 додатку 3 до тендерної документації.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника у разі, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
Однак на порушення пункту 4 частини першої статті 30 Закону Замовник не відхилив тендерну пропозицію ФОП Міренцов М.П. як таку, що не відповідає умовам тендерної документації, та уклав з ним договір від 18.10.2018 № 175/03-16 на суму 1 597 378,00 гривень.
Період усунення порушень:
01.03.2019 11:29 - 19.03.2019 00:00
Дата публікації висновку:
01.03.2019 11:29
Запити/Пояснення
Номер:
e92123933b41412ba014ac27ba06ad2c
Назва:
Протокол засідання тендерного комітету
Дата опублікування:
06.03.2019 13:22
Опис:
Розгляд листа від державного аудиторського Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області та усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель по закупівлі: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням та заміною віконних та дверних блоків Дружбівського міського Будинку культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області (за кодом СPV за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація.