-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. Капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням та заміною віконних та дверних блоків Дружбівського міського Будинку культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області (за кодом СPV за ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація.
Тендер Prozorro UA-2018-09-10-000506-c
Завершена
1 787 378.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 936.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 936.89 UAH
Період уточнення:
10.09.2018 10:49 - 15.09.2018 11:20
Відповідь надана
зауваження до додатку 3 тендерної документації
Номер:
01a5d26d0cf24f9fb296752b9f18ee90
Дата опублікування:
11.09.2018 12:28
Опис:
В додатку 3 тендерної документації вказано вимогу щодо надання довідки про виконання аналогічного договору в медичних закладах. Чому вимога ставиться до робіт по аналогічних договорах саме з медичними закладами? Адже предмет закупівлі - будинок культури, а не медичний заклад?
Відповідь:
Найближчим часом помилку буде виправлено.
Дата відповіді:
11.09.2018 14:03