-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2024 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-004758-a
Завершена
1 064 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 10 000.00 UAH
Номер:
64a5bb1638954b3187a68cdd3331cdfe
Внутрішній номер закупівлі:
23972304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-09-004758-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun_iv@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 064 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2025 13:02 - 18.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2025 13:02 - 21.01.2025 00:00
Аукціон:
21.01.2025 11:11 - 21.01.2025 11:34
Період кваліфікації:
21.01.2025 11:34 - 27.01.2025 11:04
Період завантаження договору:
02.02.2025 00:00 - 12.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 064 000.00 ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2024 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності)