-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2024 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-004758-a
Завершена
1 064 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 10 000.00 UAH
Період оскарження:
09.01.2025 13:02 - 18.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.