• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2024 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності)

Оголошено тендер

1 064 000.00 UAH
Номер: a3fe996ab06a4f74858266a41e849f24
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-09-005293-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 064 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2024 рік, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Дата опублікування: 09.01.2025 11:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 064 000.00 UAH