-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2022-09-02-008021-a
Завершена
4 226 335.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 131.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 131.68 UAH
Номер:
59482a36b97246f595e722805048e75a
Внутрішній номер закупівлі:
15243536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-02-008021-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Савенка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Муха 380976401122 mariia_mukha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 226 335.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 131.68 UAH
Період уточнення:
02.09.2022 15:33 - 08.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2022 15:33 - 18.09.2022 17:00
Аукціон:
19.09.2022 14:10 - 19.09.2022 14:33
Період кваліфікації:
19.09.2022 14:33 - 26.09.2022 21:54
Період завантаження договору:
26.09.2022 21:54 - 16.10.2022 21:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється згідно видаткових накладних
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
620 т
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Сузір'я"
Оскарження: 26.09.2022 21:54 - 07.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна 380677998705 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна, будинок 7
Оскарження: 26.09.2022 21:54 - 07.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
4 222 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 222 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.09.2022 21:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "ЗАХІДВУГЛЕТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43858362
-
Контактна особа:
Паберівський Михайло +380969914525 tovzahidtreyd@ukr.net
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, місто Червоноград, вул.Львівська, будинок 46
Початкова пропозиція
4 226 292.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 226 292.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
9bff1fecebb74d499b89e137bec50aaa
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-02-008021-a-b1
Постачальник:
Приватне підприємство "Сузір'я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна 380677998705 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна, будинок 7
Номер договору:
262/09-22
Сума договору:
4 222 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вугілля кам'яне: 6 810.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
13.10.2022 00:00
Статус:
Виконаний