• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля кам'яне

Оголошено тендер

4 226 335.40 UAH
Номер: 83e234fd165845309cbc5604628edf99
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-02-004421-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 4 226 335.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам'яне
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 02.09.2022 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 226 335.40 UAH