-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2022-09-02-008021-a
Завершена
4 226 335.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 131.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 131.68 UAH
Період уточнення:
02.09.2022 15:33 - 08.09.2022 00:00
Відповідь надана
Щодо технічних характеристик
Номер:
5cb57fdf14e34b998e71f3c2bbb0a1a8
Дата опублікування:
07.09.2022 11:17
Опис:
Добрий день.
В ТД Ви вимагаєте від учасника:
Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати дані щодо проведення утилізації відходів, та підтвердити це документально, а саме надати у складі тендерної пропозиції копію договору про утилізацію відходів, який є чинним на весь період дії договору про закупівлю.
Що Ви маєте наувазі? І як ця вимога стосується постачання вугілля?
Відповідь:
Добрий день! Згідно Закону України «Про відходи» від 05.03.1998 № 187/98-ВР: відходи - будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворилися у процесі виробництва чи споживання, а також товари (продукція), що повністю або частково втратили свої споживчі властивості і не мають подальшого використання за місцем їх утворення чи виявлення і від яких їх власник позбувається, має намір або повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення; Так як предметом даних торгів є закупівля вугілля кам’яного, яка включає доставку продукції, підприємство яке здійснює доставку продукції має транспорт для доставки та навантаження, відповідно утворюються відходи нафтопродуктів: моторні оливи, гідравлічні та трансмісійні мастила, охолоджуючі рідини, акумуляторні батареї, які обов'язково потрібно здавати на утилізацію. Для дотримання норм Закону України «Про відходи» від 05.03.1998 № 187/98-ВР ми вимагаємо від Учасників наступне: Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати дані щодо проведення утилізації відходів, та підтвердити це документально, а саме надати у складі тендерної пропозиції копію договору про утилізацію відходів, який є чинним на весь період дії договору про закупівлю
Дата відповіді:
07.09.2022 16:41