-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
4 222 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
9bff1fecebb74d499b89e137bec50aaa
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-02-008021-a-b1
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Контактна особа:
Марія Муха 380976401122 mariia_mukha@ukr.net
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Савенка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне підприємство "Сузір'я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна 380677998705 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна, будинок 7
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Вугілля кам'яне: 6 810.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
262/09-22
Дата підписання:
13.10.2022 00:00
Період дії договору:
13.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
4 222 200.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
4 222 200.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
620 т
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації