-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 4
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-09-01-006529-a
Завершена
1 260 522.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 302.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 302.61 UAH
Номер:
0d4692d1cf514e578ea488ac812f9dc1
Внутрішній номер закупівлі:
15231944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-01-006529-a
Замовник:
Вінницька митниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Лебединського,17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Волошин Олег Павлович +380432618296 tender.vin.21@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 260 522.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 302.61 UAH
Період уточнення:
01.09.2022 14:51 - 07.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2022 14:51 - 17.09.2022 00:00
Аукціон:
19.09.2022 13:22 - 19.09.2022 14:27
Період кваліфікації:
19.09.2022 14:27 - 21.09.2022 14:32
Період завантаження договору:
21.09.2022 14:32 - 11.10.2022 14:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
280116 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Енерго Збут Транс"
Оскарження: 21.09.2022 14:32 - 02.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588390
-
Контактна особа:
Кравчук Антоніна Віталіївна 380979039516 Antonina.Kravchuk@ezt.org.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, вулиця Златоустівська, будинок 23А літ. "М"
Оскарження: 21.09.2022 14:32 - 02.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 122 267.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 122 267.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2022 14:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
69
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Отрєп'єва Леся 380997432608 lesa311274@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
1 140 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 133 697.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
87
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43888596
-
Контактна особа:
Корнієнко Олена Петрівна 380995012520 kornienkoolena1978@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, 18001, Черкаська обл., місто Черкаси, б.Шевченка, будинок 208
Початкова пропозиція
1 164 937.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 139 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВІЙ ГАЗЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965848
-
Контактна особа:
Лись Марина 380984108577 etender@egas.co.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, вул.Московська (Печерський р-н), будинок 32/2
Початкова пропозиція
1 176 487.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 176 487.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
137
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43801489
-
Контактна особа:
Сергієнко Є.М. 380634088263 skenergygroup@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, 36000, Полтавська обл., місто Полтава, вул.Вільямса, будинок 1
Початкова пропозиція
1 201 697.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 201 697.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
177
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Юлия Дворник 380443339691 YUILARIA@UKR.NET http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
1 238 112.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 238 112.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Початкова пропозиція
1 248 972.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 248 972.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
165
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан +380978419535 rs@ernering.com.ua
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Початкова пропозиція
1 249 317.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 249 317.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
141
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Ірина Гринкевич 380960964636 i.grynkevych@etg.ua http://etg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, І. Мазепи, 6
Початкова пропозиція
1 254 919.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 254 919.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
0877341d970742a5b7b88024f163a446
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-01-006529-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Енерго Збут Транс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588390
-
Контактна особа:
Кравчук Антоніна Віталіївна 380979039516 Antonina.Kravchuk@ezt.org.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, вулиця Златоустівська, будинок 23А літ. "М"
Номер договору:
265-22
Сума договору:
901 597.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
751 331.03 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
06.10.2022 00:00
Статус:
Виконаний