-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
901 597.24
UAH з ПДВ
Номер:
0877341d970742a5b7b88024f163a446
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-01-006529-a-b1
Замовник:
Вінницька митниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Контактна особа:
Волошин Олег Павлович +380432618296 tender.vin.21@gmail.com
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Лебединського,17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "Енерго Збут Транс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588390
-
Контактна особа:
Кравчук Антоніна Віталіївна 380979039516 Antonina.Kravchuk@ezt.org.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, вулиця Златоустівська, будинок 23А літ. "М"
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
265-22
Дата підписання:
06.10.2022 00:00
Період дії договору:
06.10.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
901 597.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 150 266.21 UAH)
Оплачено:
901 557.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 150 259.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
230037 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
74ea7bbc464a4997ae07d740e38097a0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
265-22/1/303-22
Дата внесення змін до договору:
28.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано