-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 4
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-09-01-006529-a
Завершена
1 260 522.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 302.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 302.61 UAH
Період уточнення:
01.09.2022 14:51 - 07.09.2022 00:00
Відповідь надана
формула
Номер:
3f5cc150bb38441f90b33636a70c63a1
Дата опублікування:
02.09.2022 20:07
Опис:
Шановний Замовнику. Яка величина Цфакт* (фактична ціна електричної енергії, що закуплена Постачальником для Споживача за результатами розрахункового періоду на РДН (з врахуванням відповідних торгових зон), з врахуванням обов’язкових податків, зборів та платежів, що передбачені правилами ринку, законодавством та іншими нормативними документами (ставка внеску на регулювання НКРЕКП та вартість врегулювання небалансу, тощо), грн. за 1 кВт*год без ПДВ;) встановлена для даної закупівлі?
Відповідь:
Шановний учасник, опрацювавши Ваше запитання повідомляємо наступне:
Цфакт* включає:
- фактична ціна електричної енергії, що закуплена Постачальником для Споживача за результатами розрахункового періоду на РДН;
- вартість врегулювання небалансу;
- платіж за послуги оператора ринку.
Додатково: група "Б"
Дата відповіді:
05.09.2022 13:50