-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 260 522.00
UAH
Номер:
1b96f81c437c4c9aaf1f33b2db98c1db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-29-001327-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вінницька митниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Лебединського,17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Вінницька митниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Лебединського,17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 260 522.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.08.2022 13:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 260 522.00 UAH