-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-08-16-002939-a
Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, м. Хмельницький вул. Шевченка, 53 (ЄДРПОУ 40358308), деталізованик код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Завершена
97 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 975.00 UAH
мін. крок: 1% або 975.00 UAH
Номер:
c0ec0b3cda3e4ed5a795542fda19a6aa
Внутрішній номер закупівлі:
15113904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-16-002939-a
Замовник:
ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358308
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Шевченка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галущак Леся Анатоліївна +380671709303 lesyahaluschak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
975.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2022 11:23 - 22.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2022 11:23 - 01.09.2022 11:28
Аукціон:
02.09.2022 13:37 - 02.09.2022 14:06
Період кваліфікації:
02.09.2022 14:06 - 07.09.2022 16:59
Період завантаження договору:
07.09.2022 16:59 - 27.09.2022 16:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗгідно рахунку-фактури, акту
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
15000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, 1. м. Хмельницький, Вул. Купріна 48, 29000 2. вул. Відродження, 48, смт. Віньківці. Хмельницька область., 32500 3. провулок Український, 4, смт. Нова Ушиця, Хмельницька область., 32601 4. Хмельницька обл., Комплекс будівель та споруд, №1, Улашанівська сільська рада , 30070 5. Хмельницька обл., м. Славута, вул. Церковна 46а, 30070 6. Хмельницька обл., вул. Миру, 1/5, м. Старокостянтинів, 31101 7. вул. Пушкіна, 19, смт. Чемерівці,. Хмельницька область., 31601. 8. вул. Героїв Небесної Сотні 94, м. Шепетівка, Хмельницька область., 30400
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Оскарження: 07.09.2022 16:59 - 18.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Оскарження: 07.09.2022 16:59 - 18.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
90 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 774.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2022 16:59
Відповіді на вимоги
11
Документи
199
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛЬТ ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42056129
-
Контактна особа:
Кива Николай 380503047777 OFFICE@VOLTS.ENERGY http://volts.energy
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 13-15
Початкова пропозиція
72 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 775.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВІЙ ГАЗЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965848
-
Контактна особа:
Лись Марина 380984108577 etender@egas.co.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, вул.Московська (Печерський р-н), будинок 32/2
Початкова пропозиція
97 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
133
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb7e579d93124b22a35bc2291713d53e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-16-002939-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Номер договору:
1010019
Сума договору:
86 128.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
71 774.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2022 00:00 - 31.03.2023 23:59
Дата підписання:
19.09.2022 00:00
Статус:
Виконаний