-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-08-16-002939-a
Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, м. Хмельницький вул. Шевченка, 53 (ЄДРПОУ 40358308), деталізованик код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Завершена
97 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 975.00 UAH
мін. крок: 1% або 975.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2022 11:23 - 22.08.2022 00:00
Відповідь надана
Номер:
0810954b8f004385907866e9e6369171
Дата опублікування:
21.08.2022 23:13
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Доброго дня, розподіл не входить до очікуваної вартості.
Дата відповіді:
22.08.2022 08:39