-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
97 500.00
UAH
Номер:
416d045a2e5b4b3dbd9991f8848a8139
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-16-000391-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358308
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Шевченка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358308
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Шевченка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
97 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, м. Хмельницький вул. Шевченка, 53 (ЄДРПОУ 40358308), деталізованик код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.08.2022 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Сума97 500.00 UAH