-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
86 128.80
UAH з ПДВ
Номер:
fb7e579d93124b22a35bc2291713d53e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-16-002939-a-b1
Замовник:
ГУ Держпродспоживслужби в Хм.обл
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358308
-
Контактна особа:
Галущак Леся Анатоліївна +380671709303 lesyahaluschak@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Шевченка, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
1010019
Дата підписання:
19.09.2022 00:00
Період дії договору:
01.10.2022 00:00 - 31.03.2023 23:59
Сума договору:
86 128.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 354.80 UAH)
Оплачено:
86 128.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 354.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
15000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, 1. м. Хмельницький, Вул. Купріна 48, 29000 2. вул. Відродження, 48, смт. Віньківці. Хмельницька область., 32500 3. провулок Український, 4, смт. Нова Ушиця, Хмельницька область., 32601 4. Хмельницька обл., Комплекс будівель та споруд, №1, Улашанівська сільська рада , 30070 5. Хмельницька обл., м. Славута, вул. Церковна 46а, 30070 6. Хмельницька обл., вул. Миру, 1/5, м. Старокостянтинів, 31101 7. вул. Пушкіна, 19, смт. Чемерівці,. Хмельницька область., 31601. 8. вул. Героїв Небесної Сотні 94, м. Шепетівка, Хмельницька область., 30400
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
217c8ff5eab34d66ab597e2766e4729e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано