-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Тендер Prozorro UA-2022-08-10-007126-a
Кількість, обсяг поставки товарів: програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 12 примірників. Більш детальна інформація зазначена в Додатку 1 “Технічна специфікація” до тендерної документації. Місце поставки товару: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601. Строк поставки товару: протягом 20 (двадцяти) календарних днів від дати підписання Договору уповноваженими особами обох Сторін. Строк дії Ліцензій: 12 місяців з дати підписання акту про приймання-передавання товару, але не раніше 22.09.2022.
Завершена
441 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
c0c5eb0fd1e347e1a3a7dbecf9b89aa4
Внутрішній номер закупівлі:
15076293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-10-007126-a
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Бабієнко +380442540108 natalia.babiienko@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
441 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2022 15:15 - 16.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2022 15:15 - 26.08.2022 11:00
Аукціон:
29.08.2022 12:27 - 29.08.2022 13:02
Період кваліфікації:
29.08.2022 13:02 - 02.09.2022 10:21
Період завантаження договору:
02.09.2022 10:21 - 22.09.2022 10:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару в повному обсязі здійснюється Покупцем протягом 10 (десяти) робочих днів з дати підписання уповноваженими особами Сторін акту про приймання-передавання Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 21.09.2023
Програмна продукція
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.09.2023
Програмна продукція
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 21.09.2023
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАЙЗ АЙ ТІ»
Оскарження: 02.09.2022 10:21 - 13.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39427231
-
Контактна особа:
Тендерний відділ 380442772323 TENDER@WISEIT.COM.UA https://wiseit.com.ua/
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Євгена Коновальця, 44Б, офіс 4-5
Оскарження: 02.09.2022 10:21 - 13.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
425 789.71 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
421 289.70 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2022 10:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "АЙБІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42502926
-
Контактна особа:
Дмитро Мислицький +380505741000 info@ibit.net.ua
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 104
Початкова пропозиція
429 366.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
424 866.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "АНТЕК ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32983765
-
Контактна особа:
Захаров Валентин Миколайович 380675482799 V.Zakharov@antecpro.com http://www.antecpro.com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, Кирилівська, 39
Початкова пропозиція
439 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "СПАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42424948
-
Контактна особа:
Регина 380503963472 REGINA.VAZHNITSKAYA@SPAN.EU
-
Адреса:
0407, Україна, Київська область, Київ, 04070, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 9
Початкова пропозиція
439 470.84 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 470.84 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
c2f6fce1b6904689b8399f6632f02e83
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-10-007126-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАЙЗ АЙ ТІ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39427231
-
Контактна особа:
Тендерний відділ 380442772323 TENDER@WISEIT.COM.UA https://wiseit.com.ua/
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Євгена Коновальця, 44Б, офіс 4-5
Номер договору:
105451
Сума договору:
421 289.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
421 289.70 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Програмна продукція : 35 144.82000 UAH без ПДВ
Програмна продукція : 34 696.68000 UAH без ПДВ
Програмна продукція : 35 144.82000 UAH без ПДВ
Програмна продукція : 34 696.68000 UAH без ПДВ
Програмна продукція : 35 144.82000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.09.2022 00:00 - 21.09.2023 00:00
Дата підписання:
15.09.2022 15:03
Статус:
Виконаний