-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Оголошено тендер
441 500.00
UAH
Номер:
b07927a5062748648c70fa77eae2d0d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-22-022038-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
441 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Дата опублікування:
22.12.2021 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума441 500.00 UAH