-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
421 289.70
UAH з ПДВ
Номер:
c2f6fce1b6904689b8399f6632f02e83
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-10-007126-a-b1
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Контактна особа:
Наталя Бабієнко +380442540108 natalia.babiienko@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАЙЗ АЙ ТІ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39427231
-
Контактна особа:
Тендерний відділ 380442772323 TENDER@WISEIT.COM.UA https://wiseit.com.ua/
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Євгена Коновальця, 44Б, офіс 4-5
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Програмна продукція : 35 144.82000 UAH з ПДВ
Програмна продукція : 34 696.68000 UAH з ПДВ
Програмна продукція : 35 144.82000 UAH з ПДВ
Програмна продукція : 34 696.68000 UAH з ПДВ
Програмна продукція : 35 144.82000 UAH з ПДВ
Номер договору:
105451
Дата підписання:
15.09.2022 15:03
Період дії договору:
15.09.2022 00:00 - 21.09.2023 00:00
Сума договору:
421 289.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
421 289.70 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 21.09.2023
Програмна продукція
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.09.2023
Програмна продукція
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 21.09.2023