-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Тендер Prozorro UA-2022-08-10-007126-a
Кількість, обсяг поставки товарів: програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 12 примірників. Більш детальна інформація зазначена в Додатку 1 “Технічна специфікація” до тендерної документації. Місце поставки товару: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601. Строк поставки товару: протягом 20 (двадцяти) календарних днів від дати підписання Договору уповноваженими особами обох Сторін. Строк дії Ліцензій: 12 місяців з дати підписання акту про приймання-передавання товару, але не раніше 22.09.2022.
Завершена
441 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2022 15:15 - 16.08.2022 00:00
Відповідь надана
Просимо виправити опис позиції в закупівлі
Номер:
7f79360cc9df42018724645377e6f872
Дата опублікування:
11.08.2022 16:59
Опис:
Шановний, Замовнику. У Вашому запиті зазначено, що до складу Creative Cloud має входити наступний перелік компонентів і служб:
«Включені продукти: Acrobat DC Pro, Adobe Dimension, Adobe Fresco, Adobe Lightroom, Adobe Premiere Clip, Adobe Premiere Rush, Adobe XD, After Effects, Animate, Audition, Dreamweaver, Edge Animate, Edge Code, Edge Inspect, Edge Reflow (Preview), Fireworks CS6, Flash Builder, Illustrator, InCopy, InDesign, Muse, Photoshop, Prelude, Premiere Pro, Scout, SpeedGrade.
Включені служби: Adobe Sign, Adobe Spark, Community, Device Preview, Edge Inspect, Extract, Fonts, PDF services, PhoneGap Build Photos, Publish Online, Publish Services, Story Plus, Task Queue Manager, Team Projects».
Але за інформацією розміщеною на сайті виробника (https://www.adobe.com/ua/creativecloud/plans.html#cct-all-apps-includes) на сьогодні, наприклад, виключені наступні продукти:
• Fireworks CS6.
• Edge Animate, Edge Inspect, Edge Reflow, and Edge Code. All Adobe Edge products have been removed from Creative Cloud (https://helpx.adobe.com/ua/edge-animate/edge-development-faq.html).
• Creative Cloud Market (https://helpx.adobe.com/ua/creative-cloud/help/market.html).
Тому просимо виправити опис позиції в закупівлі, вказавши актуальний на тепер перелік ПЗ і сервісів - https://www.adobe.com/ua/creativecloud.html, або взагалі прибрати розгорнутий опис складу колекції Creative Cloud.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за надані зауваження. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
12.08.2022 16:40