-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
Тендер Prozorro UA-2022-08-04-006801-a
Завершена
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Номер:
53079bd701b04697aac207b2cb59a30d
Внутрішній номер закупівлі:
15035698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-04-006801-a
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Николаїшин +380977618307 iv_puste@ukr.net http://ivanepustenska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 950.00 UAH
Період уточнення:
04.08.2022 15:07 - 10.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2022 15:07 - 20.08.2022 14:23
Аукціон:
22.08.2022 11:57 - 22.08.2022 12:32
Період кваліфікації:
22.08.2022 12:32 - 20.09.2022 10:55
Період завантаження договору:
20.09.2022 10:55 - 10.10.2022 10:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за кожну отриману партію Товару здійснюються після отримання партії Товару Покупцем в національній валюті України – гривнях, в безготівковій формі, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника згідно наданої накладної на оплату товару протягом 10 (десяти) банківських днів. Договірні платіжні зобов’язання Сторін виникають залежно від реального фінансування при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
141 тонни
Період постачання
до 31.10.2022
Місце постачання
48748, Україна, Тернопільська область, с. Іване-Пусте, вул. Шевченка,65, Іване-Пусте (школа), Пилипче (школа), Гермаківка (школа), Залісся (школа)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМТОПРЕСУРС"
Оскарження: 14.09.2022 14:15 - 25.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
Брагіна Софія Олександрівна +380972445452 ptr21@ukr.net
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Оскарження: 14.09.2022 14:15 - 25.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
886 608.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
874 999.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ФОП Мельник Ф.Г.
Оскарження: 16.09.2022 13:41 - 27.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2601923373
-
Контактна особа:
Попович Жанна Мірчовна +380505002504 zvitnistvsi@gmail.com
-
Адреса:
60321, Україна, Чернівецька область, Бояни, вул. Буковинська
Оскарження: 16.09.2022 13:41 - 27.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
948 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
875 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.09.2022 13:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ФОП Галій Віталій Олександрович
Оскарження: 20.09.2022 10:55 - 01.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2312304019
-
Контактна особа:
Галій Віталій Олександрович +380958413895 galiy.nata@i.ua
-
Адреса:
35603, Україна, Рівненська область, Дубно, провулок Федорова,46
Оскарження: 20.09.2022 10:55 - 01.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
971 722.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
971 722.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2022 10:55
Відповіді на вимоги
10
Документи
59
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЩЕРБАКОВ ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3109301714
-
Контактна особа:
Дмитро Щербаков +380502164847 151523@ukr.net
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Академіка Сахарова, будинок 3-а, квартира 16
Початкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b0c312ff0694114bc3dabeabda4e77d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-04-006801-a-c2
Постачальник:
ФОП Галій Віталій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2312304019
-
Контактна особа:
Галій Віталій Олександрович +380958413895 galiy.nata@i.ua
-
Адреса:
35603, Україна, Рівненська область, Дубно, провулок Федорова,46
Номер договору:
1
Сума договору:
971 722.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.10.2022 14:57
Статус:
Виконаний