-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
Тендер Prozorro UA-2022-08-04-006801-a
Завершена
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 950.00 UAH
Період уточнення:
04.08.2022 15:07 - 10.08.2022 00:00
Відповідь надана
Г (Г1) 0-200
Номер:
51934035e70c41c98f8c078150034946
Дата опублікування:
07.08.2022 18:26
Опис:
Шановний замовнику!
Відповідно до норм ДСТУ 3472:2015, вугілля марки Г поділяється на групу Г1 та групу Г2. Тож ці дві групи відносяться до однаєї марки вугілля. У зв'язку з цим, чи можемо ми пропонувати вугілля Г (Г1) 0-200, як алтернативу вугіллю Г (Г2) , якшо за своєїми показниками воно не гірше? У випадку задоволення цього питання, просимо внести зміни до тендерної документації.
Також просимо вказати, чим саме зумовлено вибір вугілля Г (Г2)?
Відповідь:
Доброго дня! У Додатку 3 «Технічні,якісні та кількісні вимоги (характеристики) до предмету закупівлі» вказано «Учасником може бути запропоновано товар, що є еквівалентом зазначеному вище». Нам підходить найбільше саме така марка вугілля.
Дата відповіді:
09.08.2022 10:15