• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо (Вугілля кам'яне)

Оголошено тендер

990 000.00 UAH
Номер: 67aa29f54dc14e2784cd3f343573abd5
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-04-001443-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 04.08.2022 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума990 000.00 UAH