-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
971 722.00
UAH без ПДВ
Номер:
4b0c312ff0694114bc3dabeabda4e77d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-04-006801-a-c2
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Контактна особа:
Леся Николаїшин +380977618307 iv_puste@ukr.net http://ivanepustenska-gromada.gov.ua
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Галій Віталій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2312304019
-
Контактна особа:
Галій Віталій Олександрович +380958413895 galiy.nata@i.ua
-
Адреса:
35603, Україна, Рівненська область, Дубно, провулок Федорова,46
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
04.10.2022 14:57
Період дії договору:
04.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
971 722.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
971 722.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
141 тонни
Період постачання
до 31.10.2022
Місце постачання
48748, Україна, Тернопільська область, с. Іване-Пусте, вул. Шевченка,65, Іване-Пусте (школа), Пилипче (школа), Гермаківка (школа), Залісся (школа)
На карті